Beykoz’da Rengârenk Ramazan konserleri 17/07/2013

Beykozlular, Belediye Meydanı’nda düzenlenen Ramazan konserleri ile sevinçlerini paylaştı.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği ‘Sokak İftarları’ her yıl olduğu gibi bu yıl da, Ramazan ayının ilk gününden bu yana binlerce vatandaşımızı buluşturan bir şölene dönüşüyor.

Her akşam farklı mahallelerde üç noktada verilen iftarlarda birlikte oruç açan Beykozlular, Cuma ve Cumartesi akşamları Belediye Meydanı’nda düzenlenen Ramazan konserleri ile de sevinçlerini paylaştı.  

İftarlarda paylaşmanın hazzını ve bereketini birlikte yaşayan ilçe sakinleri için Belediye Meydanı’nda düzenlenen programlarda da, Ramazan sevinci ve coşkusu hâkimdi. Her Cuma ve Cumartesi günü düzenlenen etkinliklerin Cuma günü ilk konuğu Aykut Kuşkaya ve ardından Cumartesi günü Ömer Karaoğlu oldu. Tiyatro oyunları, kukla gösterileri, çocuk oyunları ile keyifli saatler geçiren Beykozlular, alanda renkli görüntüler oluşturdular.

Ramazan’ın ilçemizde ayrı bir güzellikte yaşandığını ifade eden Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Sevgi, kardeşlik ve paylaşma zamanı sloganıyla 4 yıldır sürdürdüğümüz Ramazan etkinliklerimizde huzuru, dostluğu ve komşuluğu hatırlatmayı ve pekiştirmeyi hedefledik. Dilerim her Ramazan bir öncekinden daha fazla güzellikler getirsin. Beykozlulara, ülkemize, İslam âlemine, tüm dünyaya sevgi tohumları eksin. Tüm insanlığa hayırlar getirsin. Düzenlenen programlara tüm Beykozluları bekliyoruz”  dedi.

Facebook Yorumları