Beykozspor un eski kalecisi Best Model de 30/07/2013

Beykoz 1908 A.Ş. Takımı’nın kadrosunda yer alan eski kalecilerinden Ramazan Kalyoncu futbol sahalarından podyumlara uzanan macerasında önemli bir başarıya imzasını attı.

 

Sarı-siyahlı 

ekibe Rize Çayelispor takımından dahil olan genç kaleci 2011-12 sezonunda kadroda bulunmakta idi.

 
 
Artı 1 televizyonundan canlı olarak yayımlanan ve Mehmet Ali Erbil ile Ece Gürsel’in sunuculuğunu üstlendiği Best Model Türkiye 2013 yarışmasında 72 yarışmacı en iyi manken olabilmek için yarıştı. Yarışmaya katılan Rizeli Ramazan Kalyoncu, kendi arkadaşları arasında en sevilen kişi olarak “Best Friendship” ödülüne layık görüldü. Aynı kategorinin bayan kazananı ise Deniz Özlemoldu.
 
Rize’nin Çayeli ilçesinden olan ve futbolculuk geçmişi bulunan 22 yaşındaki Ramazan Kalyoncu, son olarakÇayelispor’da kalecilik yaptı. Şu an ise Çayeli ilçesinde fitness hocalığı yapıyor. Gecenin sonunda ise Best Model Türkiye 2013 yarışmasının en iyi mankenleri erkeklerdeBurak Çelik ve bayanlarda Ayşenur Özkan oldu.
 
Gecenin en iyi mankenleri seçilen Burak Çelik ve Ayşenur Özkan, 23 Kasım günü Belçika’nın Brüksel kentinde düzenlenecek olan “Best Model Of The World”yarışmasında Türkiye’yi temsil etme hakkını da kazandılar.

Facebook Yorumları