Paşabahçe Stadı na modern kapalı tribün 12/07/2013

Beykoz’daki Paşabahçe Stadı’nın kapalı tribün inşaatına başlandı.

Beykoz’daki birçok müsabakaya ev sahipliği yapan Paşabahçe Stadı’nın daha önce zemin ve saha onarımını gerçekleştiren Beykoz Belediyesi, modern bir kapalı tribün inşaatına başladı.

Beykoz Belediyesi ilçedeki sportif altyapı ve tesislere yaptığı katkılar çerçevesinde spor yatırımları ve çalışmalarını sürdürüyor. Paşabahçe Spor Kulübü’ne ve Beykoz’daki birçok kulübe ev sahipliği yapan stadın zemin ve sahasını yenileyen Beykoz Belediyesi, bu yılda üstü tamamen kapalı yeni bir tribün kazandırıyor.

Yıpranan ve yıkılma riski taşıyan eski tribünlerin ihtiyacı karşılamadığı statta yeni tribünlerin yaz döneminde tamamlanması ve yeni sezona hazır hale getirilmesi hedefleniyor.

Spora destek vermeye ve hizmet etmeye devam ettiklerini belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “İlçeye yeni spor alanları kazandırmanın yanı sıra mevcut sportif alanları da iyileştiriyoruz. Sporcularımız daha güzel ve estetik mekânlarda daha başarılı ve daha heyecanlı olacaklardır. Bu heyecana ve başarılara ortak olmak bizlere gurur veriyor” diyerek sporculara başarılar diledi.  

Facebook Yorumları