Çakıl Villa Park

Çakıl Villa Park Projesi

Hülya Avşar ve Konuş Yapı ortaklığıyla yapılan Çakıl Villaları, Anadolu Yakası'nın doğa cenneti Riva'da 10 şanslı aileyi özlediği yaşama kavuşturacak.

Şehrin karmaşasından uzak olmasıyla villa sakinlerine doğayla iç içe bir yaşam sunan Çakıl Villaları, ana yollara ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne yakın olmasıyla da sakinlerini çalışma hayatından koparmıyor.
Seçkin bir yaşam alanı sağlayan Çakıl Villaları, yapı kimyasalları ve cephe kaplamaları üretiminde uzman KALEKİM, ısı yalıtım sistemlerinde öncü MARDAV ile XPS malzemelerinin mucidi ve dünya pazar lideri DOW CHEMICAL'ın iş birliği sonucunda oluşan BLUE' SAFE MAVİ KALE tarafından mantolanıyor.

BLUE' SAFE MAVİ KALE ile Çakıl Villaları sakinlerini, deprem riski olmadan doğayla iç içe yaşayacakları, yazın kavurucu sıcaklığını - kışın dondurucu soğukluğunu hissetmeyecekleri konforlu bir yaşam bekliyor.
Konuş Yapı ve Hülya Avşar ortaklığıyla inşaatına başlanan Riva`daki Çakıl Villaları`nın temel atma töreni yapıldı. 
İnşaat sektörüne girdiği için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Avşar, `Aklıma ilk gelen isim Çakıl oldu. Çakıl, 
Zehra`nın göbek adı. Babam vefat etmeden önce koymuştu. Ben de bu sitede oturacağım. Ev alacakları da kontrolden geçireceğiz. 
İlk şart evli olmaları. İkincisi tanıdığımız bildiğimiz çevreden kişiler olması. Çevreye de saygılı olmalılar. Üç kişiye villa sattım. 
Ama lafta. Alacaklar mı, göreceğiz. Hollywood yıldızlarının oturduğu ahşap villalara benzeyecek. Yapımına önümüzdeki hafta başlanacak ve
inşaat 8 ay sonra bitecek` dedi. Eline kazma kürek alıp harç döken Avşar, `Çalışmaktan asla üşenmem. Kendi işimin amelesiyim` diye konuştu.