Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

www.rivarehber.com

Yukarı

Yukarı

Tarih: 06 Ağustos 2013 Yorum yok

Riva Spor Kulübü Yönetimi

Riva Spor Kulübü Yönetimi

Riva Spor Kulubü Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri

 

Riva Spor Kulübü başkanı Sn. Dr. Mahmut Akyıldız ve Yönetim Kurulu Üyleri öğlen yemeğinde biraraya geldi. Kulübün yeni oluşturulacak altyapısını ve gelecek planlarının görüşüldüğü toplantı çok verimli geçti.

Yerel basın mensubu konuklarını evinin bahçesinde Kulüp Başkan Yardımcısı Akyüz Marketler sahibi Ömer Akyüz ile ağırlayan Doktor Akyıldız son olarak da, Riva spor’a önemli katkıları olacak tesisin kazandırılması adına yapılan çalışmaların takipçisi olup değerli çalışmaların üzerine gönül bağı olan, dostluk ilişkilerini de ekleyerek tesissin kazanılmasını sağladıklarını, birçok kurumun katkısı sonrası ve nihai noktada Devlet Bakanı Hayati Yazıcı’nın büyük katkılarını gördüklerini açıklayarak bu konuda emeği geçenlere teşekkür etti.

Riva Spor Kulüp Başkanı Mahmut Akyıldız özel bir teşekkürü de kulübün sağlık ve malzeme sponsoru, kendisinin de mensubu olduğu Göztepe Medicalpark Hastanesi Yöneticilerine sunduktan sonra kahvaltı bitiminde özel bahçesini konuklarıyla paylaştı.Birbirinden değerli sanatçıların gönül bağı ilişkileriyle yıllardır olduğu gibi ücretsiz katılacağı şenliğe üst düzey Devlet Protokolünün katılacağı açıklanırken, 8.Riva Festivali Şenliğine Beykoz dışından da katılımın yüksek olması beklenmekte.İstanbul’un her yerinden özel ve toplu taşıma araçlarıyla çok rahat ulaşılabilen Riva’da her yıl olduğu gibi yine muhteşem bir akşam, müzik severleri bekliyor.

Facebook Yorum

Yorum Gönder